O ituli

.  

 

codziennie.

Proste, sprytne rozwiązania, którymi chcemy sprawić, aby codzienne chwile w domu były przyjemne i komfortowe.

 

blisko.

Nasze produkty otulają delikatne ciało. Zmiękczona, organiczna bawełna sprawia, że jest miękko i wygodnie. Jest w pełni produkowana w Polsce i posiada atest GOTS i Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest bezpieczna, a przy jej produkcji nie użyto żadnych niebezpiecznych dla dziecka substancji. Bawełna organiczna zbierana jest ręcznie - bez użycia maszyn, a jej produkcja jest w pełni etyczna - wolna od niewolniczej pracy. 

Bawełna organiczna jest naszym świadomym wyborem - mówimy NIE sztucznym domieszkom czy chemikaliom, które mogą znaleźć się w zwykłej bawełnie, a potem wywoływać alergie czy podrażniać skórę Twojego maluszka. 

 

z natury.

Inspirację czerpiemy z natury, jej wyjątkowych motywów i niepowtarzalnych kształtów. Kolory stymulują Twojego malucha i kształtują jego wrażliwość. 

Podążając ideą less waste wierzymy, że warto produkować dobre, solidne ubranka, które zapewnią przyjemne i wygodne użytkowanie na długi, długi czas. A gdy Twój maluch wyrośnie już ze śpioszków, zachęcamy Cię Mamo do podzielenia się radością z ich użytkowania w myśl zasady reduce, reuse, recycle!

Chcemy być marką odpowiedzialną ekologicznie. Szyjemy lokalnie, nasze metki drukowane są na papierze ekologicznym, a swoje zamówienie dostaniesz w eko pudełku.