ituli.


codziennie.

Proste, sprytne rozwiązania, którymi chcemy sprawić, aby codzienne chwile były przyjemne i komfortowe.

Nasze projekty to autorska forma celebracji Waszej niezwykłej codzienności. Nasz pierwszy produkt to dobrze ci znane śpioszki - stworzone na nowo!


blisko.

Chcemy aby nasz produkt otulał delikatne ciało, dlatego szukamy materiałów najlepiej dostosowanych do maluchów. Zmiękczona, organiczna bawełna sprawia, że jest miękko i wygodnie. Jest w pełni produkowana w Polsce i posiada atest Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest bezpieczna, a przy jej produkcji nie użyto żadnych niebezpiecznych dla dziecka substancji. Bawełna organiczna zbierana jest ręcznie - bez użycia maszyn, a jej produkcja jest w pełni etyczna - wolna od niewolniczej pracy.


z natury.

Inspirację czerpiemy z natury, jej wyjątkowych motywów i niepowtarzalnych kształtów. Kolory stymulują Twojego malucha i kształtują jego wrażliwość. Projektując kolekcję terazzo inspirowałyśmy się kamiennymi wzorami o intensywnych kolorach i niepowtarzalnych kształtach.

Podążając ideą less waste wierzymy, że warto produkować dobre, solidne ubranka, które zapewnią przyjemne i wygodne użytkowanie na długi, długi czas. A gdy Twój maluch wyrośnie już ze śpioszków, zachęcamy Cię Mamo do podzielenia się radością z ich użytkowania w myśl zasady reduce, reuse, recycle!

Chcemy być marką odpowiedzialną ekologicznie. Szyjemy lokalnie, nasze metki drukowane są na papierze ekologicznym, a swoje zamówienie dostaniesz w eko pudełku zapakowane w biodegradowalną folię kurierską.

OEKO TEX STANDARD 100 przyznawany jest on produktom wolnym od substancji szkodliwych, mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka. Jest to wiodący na świecie certyfikat dającym nam informacje o bezpieczeństwie materiałów, z których korzystamy wybierając dla was tkaniny.

GOTS czyli Global Organic Textile Standard obejmuje swoim nadzorem cały proces produkcji: od A czyli zbioru surowców, przez odpowiedzialne przetwórstwo do Z czyli odpowiedniego etykietowania produktów. Według GOTS każdy etap przetwórczy musi spełniać specjalne kryteria, aby korzyści dla środowiska były jak największe.

Bawełna organiczna jest naszym świadomym wyborem - mówimy NIE sztucznym domieszkom czy chemikaliom, które mogą znaleźć się w zwykłej bawełnie, a potem wywoływać alergie czy wypryski skórne u Twojego maluszka. Natomiast wielkie TAK to dla nas bezpieczeństwo, na które zwracamy uwagę wybierając dla Ciebie i Twojego skarba idealne materiały.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl